Pristatymas Lietuvoje

Lietuvos pa�tasPrekės paštu (gaunama per 1-4 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 1.65 (su 21% PVM)
VenipakKurjerių tarnyba „Venipak“ (gaunama per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 3.45 (su 21% PVM)
VenipakMokant grynaisiais siuntos įteikimo metu. Pristatymas kurjerių tarnyba (gaunama per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 4.42 (su 21% PVM)
LT / EN / RU

Informacija pirkėjams

Informacija pirkėjams (puslapio taisyklės)

1. Prekių grąžinimas

Netikusias ar nekomplektiškas internetu pirktas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinama prekė turi būti su nenuimta plombuota etikete (tokiu atveju būsime įsitikinę, kad prekė yra nenaudota).

Grąžinsime visą sumą, kurią sumokėjote už prekes (išskyrus pristatymo išlaidas).

Tuo atveju, jei prekė buvo brokuota ar nekokybiška, mes grąžinsime apmokėtą pinigų sumą ir padengsime grąžinimo išlaidas.

Prekės grąžinamos registruotu paštu arba kuria nors Lietuvos siuntų tarnyba.

Siekiant greitesnio aptarnavimo dėl prekės grąžinimo, būtina susisiekti su Pardavėju e-pašto adresu info@sidabrina.lt arba telefonu +370 693 30889.

2. Nuolaidų sistema

Perkantys sidabrina.lt arba sidabrina.com džiuginami nuolaidomis.

  • Nuolaida po pirmo apsipirkimo - 5%
  • Nuolaida po antro apsipirkimo - 10%
  • Nuolaida po trečio apsipirkimo - 12,5%

5% nuolaidą gausite ir tuo atveju, jei pakviesite užsiregistruoti draugą sidabrina.lt arba sidabrina.com (nuolaida suteikiama po registracijos).

Nuolaidos taikomos gaminiams be akcijos.

Maksimali nuolaida vienam pirkėjui yra 12,5%.

Gaminiams iš aukso bendra nuolaidų sistema netaikoma.

3. Pirkėjo pateiktų asmens duomenų politika

3.1. Pirkėjo duomenų pateikimas

3.1.1. Pirkėjas įsigydamas prekes ir pateikdamas savo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą, privalo įsitikinti, jog šie asmens duomenys suvesti teisingai. Tai būtina norint, kad prekių pristatymas būtų sklandus, o taip pat ir todėl, kad būtų galima suformuoti PVM sąskaitą-faktūrą, kuri generuojama Pirkėjo anketoje jam įsigijus gaminius. Įvesdamas savo duomenis Pirkėjas turi naudoti lietuviškas arba lotyniškas raides. Vardų, pavardžių, vietovių pavadinimai turi prasidėti didžiąja raide.

3.1.2. Pirkėjas atsako už pateiktų duomenų tikslumą ir teisingumą. Jei neteisingi duomenys bus pateikiami tyčia, Pirkėjo galimybės naudotis www.sidabrina.lt internetine parduotuve bus apribotos.

3.1.3. Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės už padarinius, jei jų atsirado dėl to, kad pirkėjas pateikė neteisingus duomenis apie save.

3.1.4. Su savo pateiktais duomenimis pirkėjas gali susipažinti prisijungęs prie savo paskyros www.sidabrina.lt el. parduotuvėje.

3.2. Pirkėjo duomenų saugumas

3.2.1. Internetinės parduotuvės „www.sidabrina.lt“ savininkas įsipareigoja neperduoti pateiktos Pirkėjo konfidencialios informacijos trečiosioms šalims (išskyrus sekančiame punkte 3.3.1. pateiktas dvi išimtis). Pardavėjas renka tik tuos Pirkėjo duomenis, kurie yra būtini prekių pristatymui užtikrinti, tai yra vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.

3.3. Privatumo politika ir Pirkėjo duomenų saugojimas

3.3.1. Visi pateikti Pirkėjo duomenys apie save saugomi „www.sidabrina.lt“ el. parduotuvės duomenų bazėje, kartu su sugeneruotomis PVM sąskaitomis-faktūromis. Pirkėjo vardas, pavardė, prekių pristatymo adresas gali būti perduoti AB „Lietuvos paštas“ tarnybai, tik siekiant pristatyti Pirkėjo įsigytas prekes. PVM sąskaitos-faktūros gali būti pateiktos tik Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI), vykdant įmonės mokesčių skaičiavimą. Pirkėjo pateikti duomenys naudojami tik tais tikslai, kuriuos numato Lietuvos Respublikos įstatymai.

3.4. Pirkėjo teisės į jo pateiktų asmens duomenų tvarkymą

3.4.1. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymų numatyta tvarka, tuo atveju, jei duomenys būtų tvarkomi nesilaikant įstatymo nuostatų, tai Pirkėjas turi galimybę reikalauti ištaisyti, sunaikinti savo pateiktus duomenis, sustabdyti savo pateiktų asmens duomenų tvarkymo veiksmus, išskyrus duomenų saugojimą. Tokie prašymai nagrinėjami kreipiantis raštu per 30 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo kreipimosi dienos.

4. Pirkimo sutartis

4.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas apmoka arba pateikia užsakymą savo suformuotam prekių krepšeliui.

5. Pirkimo sutarties nutraukimas

5.1. Pirkėjas, nutraukęs sutartį po jos sudarymo ir atsisakęs priimti prekę po jos išsiuntimo jam, turi kompensuoti nuostolius, kuriuos patyrė Pardavėjas, tai yra faktines persiuntimo išlaidas. Taip pat Pirkėjas privalo kompensuoti  ir siuntos grąžinimą atgal į Pardavėjo parduotuvės sandėlį.

6. Pirkėjo atsakomybė

6.1. Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už savo veiksmus, atliktus naudojantis www.sidabrina.lt internetine parduotuve.

6.2. Pirkėjas neturi teisės apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.sidabrina.lt jeigu jis (Pirkėjas) nėra susipažinęs su taisyklėmis. Laikoma, kad Pirkėjas susipažino su puslapio taisyklėmis, jei jis, atlikdamas užsakymą, pažymi varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku”.

7. Puslapio taisyklių keitimas

7.1. Atsiradus naujoms internetinės parduotuvės www.sidabrina.lt taisyklėms, jos įsigalioja iškart po jų paskelbimo ir galioja abiem šalims vykdant veiklą šiame tinklalapyje nuo naujų taisyklių įsigaliojimo.

8. Pardavėjo teisės

8.1. UAB „Sidabrina“ pasilieka teisę keisti puslapio informaciją; riboti registraciją kenkėjiškiems klientams ir patraukti juos į teisinę atsakomybę.

 

Gaminių kokybė ir garantiniai įsipareigojimai

1. Prekių kokybės garantija

Visi UAB „Sidabrina“ parduodami gaminiai turi Lietuvos prabavimo rūmų įspaudą su gaminį atitinkančia praba. Pardavėjas garantuoja, kad visi gaminiai yra nauji ir jų kokybė atitinka Lietuvos Respublikos nustatytus standartus, tai yra prekinės išvaizdos, nebuvo dėvėti ar kitaip naudoti pagal paskirtį. UAB „Sidabrina“ parduodamoms prekėms galioja garantija, numatyta atitinkamų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

2. Garantinio aptarnavimo sąlygos

Visiems gaminiams, kurie yra parduodami UAB „Sidabrina“ parduotuvėje, yra taikomas garantinis aptarnavimas. Gaminiai (juvelyriniai dirbiniai) remontuojami nemokamai 1 (vieną) mėnesį nuo gaminio įsigijimo. Tolimesniame laikotarpyje remontas mokamas ir Pirkėjas apmoka siuntimo  bei gaminio tvarkymo išlaidas. Dėl gaminių remonto reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba el. pašto adresu info@sidabrina.lt.

 

Papildoma informacija

1 paveikslėlis. UAB "Sidabrina" Registravimo pažymėjimo kopija. 

 

2 paveikslėlis. UAB "Sidabrina" juvelyrinių tauriųjų metalų ir brangakmenių prekybos registro kopija.

 

3 paveikslėlis. Lietuvoje galiojantys prabavimo ženklai. Lietuvos prabavimo rūmai. 

 

4 paveikslėlis. "Creditinfo" sertifikatas - "Stipriausi Lietuvoje 2014".

Kilus klausimams rašykite - info@sidabrina.lt arba skambinkite E-parduotuvės vadybininkui +370 693 30889.

 

Įstatymų šaltiniai ir naudingos nuorodos:

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=148061&p_query=&p_tr2=

http://www3.lrs.lt/pls/inter3/dokpaieska.showdoc_l?p_id=141450

www.lpr.lt


Patogus ir greitas pristatymas

Siuntos paštu ir kurjeriais siunčiamos į Lietuvą, Europos Sąjungos šalis, JAV ir Rusiją.

Patikrinta kokybė

Sidabriniai ir auksiniai papuošalai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Modelių išskirtinumas

Papuošalai yra vežami iš viso pasaulio juvelyrikos parodų ir vedančiųjų gamintojų.