Pristatymas Lietuvoje

Lietuvos pa�tasPrekės paštu (gaunama per 1-4 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 1.65 (su 21% PVM)
VenipakKurjerių tarnyba „Venipak“ (gaunama per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 3.45 (su 21% PVM)
VenipakMokant grynaisiais siuntos įteikimo metu. Pristatymas kurjerių tarnyba (gaunama per 1-2 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 4.42 (su 21% PVM)
LT / EN / RU

Papuošalai

Sidabro salonas „Sidabrina“ Jums siūlo išskirtinio grožio papuošalus. Papuošalas šiandieninėje visuomenėje yra neatskiriama garderobo dalis, leidžianti išsiskirti iš aplinkinių. Žmonės, norintys puoštis, mūsų salone gali rasti įvairių papuošalų – nuo nedidelių auskariukų mergaitėms iki išskirtinių koljė vakarui norinčioms pasipuošti ponioms. Pripažinkime, kad ne kiekvienam bet koks papuošalas tinka. Todėl salone „Sidabrina“ dirba darbuotojai, besidomintys mados tendencijomis ir galintys patarti, koks papuošalas atėjusiam klientui bus tinkamiausias. Pasidabinusi gražiu ir jai tinkančiu pauošalu moteris jaučiasi gražesnė, labiau pasitikinti savimi.

Papuošalus būtina derinti tarpusavyje ir prie drabužių. Dažnai daroma klaida – kai derinami skirtingų metalų ir stilių papuošalai. Dideli, grubūs bižuteriniai papuošalai nedera su nedideliais, elegantiškais aukso papuošalais. Nepamirškime svarbiausios papuošalo paskirties – papuošti, atkreipti dėmesį gerąja prasme, sukelti susižavėjimą. Papuošalas turi derėti prie garderobo – jeigu vilkite klasikinį kostiumėlį, tiks nedideli, geriausia vienspalviai auskariukai iš sidabro arba aukso, tačiau prie kostiumėlio niekaip netiks grubūs, masyvūs papuošalai. Taip pat papuošalą reikia derinti ir prie žmogaus sudėjimo, jeigu moteris apkūni, 1-2 g auskarų ant jos tiesiog nesimatys. Bene svarbiausias veiksnys – kad žmogus jaustųsi patogiai su papuošalais – renkant dovaną žmogui, vertėtų prisiminti, kad perkate papuošalą ne sau, jeigu žmogus yra kuklus, jis negalės užsidėti net ir pačių gražiausių, tačiau ekstravagantiškų papuošalų. Renkantis papuošalą patariame atsižvelgti į šiuos dalykus:

- Darbą kuriame dirbate;
- Esamą drabužių garderobą;
- Turimą papuošalų įvairovę;
- Amžių;
- Sudėjimą;
- Psichologinį nusiteikimą.


Patogus ir greitas pristatymas

Siuntos paštu ir kurjeriais siunčiamos į Lietuvą, Europos Sąjungos šalis, JAV ir Rusiją.

Patikrinta kokybė

Sidabriniai ir auksiniai papuošalai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Modelių išskirtinumas

Papuošalai yra vežami iš viso pasaulio juvelyrikos parodų ir vedančiųjų gamintojų.