Pristatymas į Jungtines Amerikos Valstijas

Lietuvos pa�tasTarptautinė įvertintoji pašto siunta (gaunama per 5-6 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 14.25
VenipakKurjerių tarnyba „Venipak“ (gaunama per 3-4 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 33.62
LT / EN / RU

Paslaugos

„Sidabrina“ išsiskiria iš kitų juvelyrikos salonų ir internetinių parduotuvių, galėdama pasiūlyti savo klientams papildomas garantijas ir paslaugas.
 

Rankų darbo papuošalai

Norite išskirtinio rankų darbo papuošalo? Užsukite į mūsų saloną, individualiai Jums sukursime norimą juvelyrikos gaminį pagal Jūsų pageidavimus.
 

Auksinių papuošalų gamyba

„Sidabrina“ Jums gali pasiūlyti ne tik sidabrinių, bet ir auksinių papuošalų. Gaminių iš aukso užsakymai priimami mūsų salone arba telefonu +37067034226.
 

Papuošalų taisymas

Teikiame garantinį papuošalų taisymą, todėl, visus papuošalus, įsigytus „Sidabrina“ parduotuvėje, galime pataisyti nemokamai  per 1 mėnesį nuo gaminio įsigijimo. Dėl gaminių remonto reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba el. Paštu: info@sidabrina.lt.
 

Internetinė parduotuvė

Mūsų juvelyrikos gaminius galite įsigyti ne tik „Sidabrina“ salone, bet ir internetu. Juvelyriniai gaminiai iš Italijos, Rusijos, Lietuvos bei Tailando tikrai patenkins išrankiausią skonį. Visi pirkimai vykdomi per paysera.lt ir PayPal mokėjimo sistemas, o įsigytų papuošalų pristatymas, naudojantis AB „Lietuvos paštas“ ir UAB „Venipak" kurjerių paslaugomis, užtrunka 1-4 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu. Kitose Europos šalyse pristatymas užtrunka 5-7 darbo dienas. Pristatymas į Jungtines Amerikos Valstijas ir į Rusiją trunka 14-30 dienų nuo išsiuntimo.


Patogus ir greitas pristatymas

Siuntos paštu ir kurjeriais siunčiamos į Lietuvą, Europos Sąjungos šalis, JAV ir Rusiją.

Patikrinta kokybė

Sidabriniai ir auksiniai papuošalai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Modelių išskirtinumas

Papuošalai yra vežami iš viso pasaulio juvelyrikos parodų ir vedančiųjų gamintojų.