Pristatymas į Jungtines Amerikos Valstijas

Lietuvos pa�tasTarptautinė įvertintoji pašto siunta (gaunama per 5-6 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 14.25
VenipakKurjerių tarnyba „Venipak“ (gaunama per 3-4 darbo dienas nuo išsiuntimo).
Siuntos mokestis € 33.62
LT / EN / RU

Puslapio taisyklės

Informacija pirkėjams (puslapio taisyklės)

1. Prekių grąžinimas

Netikusias ar nekomplektiškas internetu pirktas prekes galite grąžinti per 14 dienų nuo prekių gavimo dienos. Grąžinama prekė turi būti su nenuimta plombuota etikete (tokiu atveju būsime įsitikinę, kad prekė yra nenaudota).

Grąžinsime visą sumą, kurią sumokėjote už prekes (išskyrus pristatymo išlaidas).

Tuo atveju, jei prekė buvo brokuota ar nekokybiška, mes grąžinsime apmokėtą pinigų sumą ir padengsime grąžinimo išlaidas.

Prekės grąžinamos registruotu paštu arba kuria nors Lietuvos siuntų tarnyba.

Siekiant greitesnio aptarnavimo dėl prekės grąžinimo, būtina susisiekti su Pardavėju e-pašto adresu info@sidabrina.lt arba telefonu +370 693 30889.
 

2. Nuolaidų sistema

Perkantys sidabrina.lt arba sidabrina.com džiuginami nuolaidomis.

  • Nuolaida po pirmo apsipirkimo - 5%
  • Nuolaida po antro apsipirkimo - 10%
  • Nuolaida po trečio apsipirkimo - 12,5%

5% nuolaidą gausite ir tuo atveju, jei pakviesite užsiregistruoti draugą sidabrina.lt arba sidabrina.com (nuolaida suteikiama po registracijos).

Nuolaidos taikomos gaminiams be akcijos.

Maksimali nuolaida vienam pirkėjui yra 12,5%.

Gaminiams iš aukso bendra nuolaidų sistema netaikoma.
 

3. Pirkėjo asmens duomenų politika

3.1. Asmens duomenų tvarkymas
Įmonė asmens duomenis tvarko vadovaudamasi Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (ES) 2016/679 (toliau – Reglamentas), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą. Tvarkomų asmens duomenų apimtis priklauso nuo užsakomų, perkamų ar naudojamų Įmonės prekių ir to, kokią informaciją pateikia asmuo, kaip Įmonės svetainės lankytojas, kai užsisako, perka ir (ar) naudojasi Įmonės paslaugomis, lankosi ar registruojasi Įmonės interneto svetainėje.

3.2. Asmens duomenų šaltiniai
Asmens duomenis Klientas pateikia pats kreipdamasis į Įmonę, perkant prekes, dalyvaujant lojalumo programoje, paliekant komentarus, užduodant klausimus.
Asmens duomenys gaunami Klientui lankantis Įmonės svetainėje, adresu: www.sidabrina.lt svetainėje Įmonė naudoja slapukus.

3.3. Slapukai
Slapukai – tai failai, saugantys informaciją Kliento kompiuterio kietajame diske arba paieškos programoje. Taip Įmonė gali nustatyti, kad Klientas lankėsi Įmonės internetinėje svetainėje anksčiau. Įmonė naudoja slapukus, siekiant užtikrinti Klientui pačią patogiausią svetainės peržiūrą. Slapukų naudojimas www.sidabrina.lt svetainėje:

Slapukas Aprašymas Galiojimo terminas
SESSIONID Vartotojo sesijai palaikyti. Iškart po naršyklės uždarymo
cb-enabled Vartotojo sutikimui su slapukų politika išsaugoti. 1 metai
lang Vartotojo kalbos pasirinkimas 1 metai
hide_subsciption Naujienlaiškio formos paslėpimui išsaugoti 30 dienų
_ga Naudojamas atskirti vartotojus. 2 metai
_gid Naudojamas atskirti vartotojus. 24 valandos
_gat Naudojamas užklausų srauto valdymui. 1 metai


3.4. Asmens duomenų teikimas
Įmonė įsipareigoja laikytis konfidencialumo pareigos Klientų asmens duomenų atžvilgiu.
Įmonė gali pateikti asmens duomenis savo duomenų tvarkytojams, kurie teikia Įmonei paslaugas ir tvarko asmens duomenis Įmonės vardu. Duomenų tvarkytojai turi teisę tvarkyti asmens duomenis tik pagal Įmonės nurodymus ir tik ta apimtimi, kiek tai yra būtina siekiant tinkamai vykdyti sutartyje nustatytus įsipareigojimus. Įmonė pasitelkia tik tuos duomenų tvarkytojus, kurie pakankamai užtikrina, kad tinkamos techninės ir organizacinės priemonės bus įgyvendintos tokiu būdu, kad duomenų tvarkymas atitiktų Reglamento reikalavimus ir būtų užtikrinta duomenų subjekto teisių apsauga.
Įmonė taip pat gali teikti Klientų duomenis atsakydama į teismo arba valstybinių institucijų prašymus ta apimtimi, kiek tai būtina siekiant tinkamai vykdyti galiojančius teisės aktus ir valstybinių institucijų nurodymus.
Įmonė garantuoja, kad asmens duomenys nebus nei pardavinėjami, nei nuomojami tretiesiems asmenims.

3.5. Asmens duomenų saugojimo terminas
Įmonės surinkti asmens duomenys yra saugomi įmonės informacinėse sistemose el. formatu. Asmens duomenys tvarkomi ne ilgiau, negu reikia duomenų tvarkymo tikslams pasiekti arba ne ilgiau nei to reikalauja duomenų subjektai ir (ar) numato teisės aktai.
Nors Klientas gali nutraukti sutartį ir atsisakyti Įmonės paslaugų, tačiau Įmonė ir toliau privalo saugoti Kliento asmens duomenis dėl galbūt ateityje atsirasiančių reikalavimų ar teisinių pretenzijų tol, kol pasibaigs duomenų saugojimo terminai.
 

4. Pirkimo sutartis

4.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas apmoka arba pateikia užsakymą savo suformuotam prekių krepšeliui.
 

5. Pirkimo sutarties nutraukimas

5.1. Pirkėjas, nutraukęs sutartį po jos sudarymo ir atsisakęs priimti prekę po jos išsiuntimo jam, turi kompensuoti nuostolius, kuriuos patyrė Pardavėjas, tai yra faktines persiuntimo išlaidas. Taip pat Pirkėjas privalo kompensuoti  ir siuntos grąžinimą atgal į Pardavėjo parduotuvės sandėlį.
 

6. Pirkėjo atsakomybė

6.1. Pirkėjas prisiima visą atsakomybę už savo veiksmus, atliktus naudojantis www.sidabrina.lt internetine parduotuve.

6.2. Pirkėjas neturi teisės apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.sidabrina.lt jeigu jis (Pirkėjas) nėra susipažinęs su taisyklėmis. Laikoma, kad Pirkėjas susipažino su puslapio taisyklėmis, jei jis, atlikdamas užsakymą, pažymi varnelę ties punktu „Su taisyklėmis susipažinau ir sutinku”.
 

7. Puslapio taisyklių keitimas

7.1. Atsiradus naujoms internetinės parduotuvės www.sidabrina.lt taisyklėms, jos įsigalioja iškart po jų paskelbimo ir galioja abiem šalims vykdant veiklą šiame tinklalapyje nuo naujų taisyklių įsigaliojimo.
 

8. Pardavėjo teisės

8.1. UAB „Sidabrina“ pasilieka teisę keisti puslapio informaciją; riboti registraciją kenkėjiškiems klientams ir patraukti juos į teisinę atsakomybę.

 

Gaminių kokybė ir garantiniai įsipareigojimai

1. Prekių kokybės garantija

Visi UAB „Sidabrina“ parduodami gaminiai turi Lietuvos prabavimo rūmų įspaudą su gaminį atitinkančia praba. Pardavėjas garantuoja, kad visi gaminiai yra nauji ir jų kokybė atitinka Lietuvos Respublikos nustatytus standartus, tai yra prekinės išvaizdos, nebuvo dėvėti ar kitaip naudoti pagal paskirtį. UAB „Sidabrina“ parduodamoms prekėms galioja garantija, numatyta atitinkamų Lietuvos Respublikos teisės aktų.

2. Garantinio aptarnavimo sąlygos

Visiems gaminiams, kurie yra parduodami UAB „Sidabrina“ parduotuvėje, yra taikomas garantinis aptarnavimas. Gaminiai (juvelyriniai dirbiniai) remontuojami nemokamai 1 (vieną) mėnesį nuo gaminio įsigijimo. Tolimesniame laikotarpyje remontas mokamas ir Pirkėjas apmoka siuntimo  bei gaminio tvarkymo išlaidas. Dėl gaminių remonto reikia kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba el. pašto adresu info@sidabrina.lt.

 

Papildoma informacija

1 paveikslėlis. UAB "Sidabrina" Registravimo pažymėjimo kopija. 

2 paveikslėlis. UAB "Sidabrina" juvelyrinių tauriųjų metalų ir brangakmenių prekybos registro kopija.

 

3 paveikslėlis. Lietuvoje galiojantys prabavimo ženklai. Lietuvos prabavimo rūmai. 

 

4 paveikslėlis. "Creditinfo" sertifikatas - "Stipriausi Lietuvoje 2014".

Kilus klausimams rašykite - info@sidabrina.lt arba skambinkite E-parduotuvės vadybininkui +370 693 30889.

 

Įstatymų šaltiniai ir naudingos nuorodos:

DAIKTŲ PARDAVIMO IR PASLAUGŲ TEIKIMO, KAI SUTARTYS SUDAROMOS

NAUDOJANT RYŠIO PRIEMONES, TAISYKLĖS

DĖL DAIKTŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO

VĮ Lietuvos prabavimo rūmai


Patogus ir greitas pristatymas

Siuntos paštu ir kurjeriais siunčiamos į Lietuvą, Europos Sąjungos šalis, JAV ir Rusiją.

Patikrinta kokybė

Sidabriniai ir auksiniai papuošalai yra prabuoti Lietuvos prabavimo rūmuose.

Modelių išskirtinumas

Papuošalai yra vežami iš viso pasaulio juvelyrikos parodų ir vedančiųjų gamintojų.